header image
Home arrow Comunicate Presa
Comunicate 2007
Filtru     Ordinea     Nr de afisare 
 Data Titlul articolului Autor Vizite
Thursday, 20 December 2007 Raspuns din partea Comisiei Europene pentru petitii Administrator 2958
Wednesday, 19 December 2007 Scrisoare deschisa catre Institutia Prezidentiala Administrator 3151
Wednesday, 19 December 2007 Scrisoare deschisa catre Academia Romana Administrator 3161
Friday, 23 November 2007 O MARE CACEALMA ELECTORALA !!! Administrator 3427
Friday, 16 November 2007 Scrisoare deschisa catre Curtea Constitutionala Administrator 3336
Monday, 05 November 2007 Romania exporta spioni in P.E. !!! Administrator 3250
Monday, 05 November 2007 Comunicat: UDMR-ul si "Noua Descalecare" Administrator 3339
Wednesday, 10 October 2007 Alexandru Sassu trebuie demis imediat de la conducerea SRTV! Administrator 3194
Wednesday, 03 October 2007 APEL CATRE PROPRIETARI: sustineti hotararea noastra de a actiona in judecata statul roman si ANRP! Administrator 3516
Tuesday, 02 October 2007 Proprietarii batjocoriti din nou de autoritati!!! Administrator 3115
Friday, 14 September 2007 Scrisoare deschisa catre CNSAS Administrator 3046
Thursday, 13 September 2007 Forumul Civic a solicitat o intalnire cu Ministrul Economiei si Finantelor Varujan Vosganian Administrator 2188
Monday, 10 September 2007 Comunicat de presa: MEMBRII CNSAS - COMPLICII SECURISTILOR! Administrator 3079
Monday, 10 September 2007 Scrisoare catre Dl. Jose-Manuel Barroso, Presedintele Comisiei Europene Administrator 3116
Friday, 24 August 2007 Apel catre Traian Basescu Administrator 3099
Friday, 17 August 2007 PARLAMENTARII LA ORA ADEVARULUI !! Administrator 3067
Wednesday, 15 August 2007 Scrisoare deschisa catre Mircea Geoana Administrator 3034
Sunday, 05 August 2007 CNSAS ascunde dosarele Inaltilor Ierarhi! Administrator 3129
Friday, 08 June 2007 Raspunsuri primite la adresa inaintata de membrii Forumului la mitingul de protest din 17.05.2007 Administrator 3285
Tuesday, 22 May 2007 Comunicate din data 22.05.2007 Administrator 2993
Thursday, 17 May 2007 Proprietarii romani catre UE Administrator 2307
Thursday, 17 May 2007 Proprietarii catre RNP - ROMSILVA Administrator 2293
Thursday, 17 May 2007 Proprietarii catre Guvernul Romaniei Administrator 2326
Monday, 14 May 2007 MITING, 17.05.2007: Proprietarii, din nou in strada !!! Administrator 3117
Monday, 14 May 2007 Conferinta de presa, 15.05.2007: Proprietarii cer desfiintarea ANRP!!! Administrator 3131
Friday, 20 April 2007 19.04.2007, comunicat de presa: Romania la a doua lovitura de stat Administrator 3047
Wednesday, 28 February 2007 28.02.2007, comunicat de presa: CIUMA ROSIE CONTRAATACA !!! Administrator 3041
Wednesday, 07 February 2007 7.02.2007, comunicat de presa: Iliescu Ion la o noua mineriada!!! Administrator 2995
Thursday, 01 February 2007 1.02.2007, comunicat de presa: Afaceri imobiliare la RA-APPS!!! Administrator 3022
Friday, 19 January 2007 15 ianuarie, comunicat de presa: Un nou macel la Balc Administrator 3050
 
<< Prima pagina < Pagina precedenta 1 Pagina urmatoare > Ultima pagina >>
Rezultate 1 - 30 din 30
Avem 39 vizitatori online