header image
Home arrow Comunicate Presa
Comunicate 2007
Filtru     Ordinea     Nr de afisare 
 Data Titlul articolului Autor Vizite
Thursday, 20 December 2007 Raspuns din partea Comisiei Europene pentru petitii Administrator 2781
Wednesday, 19 December 2007 Scrisoare deschisa catre Institutia Prezidentiala Administrator 2981
Wednesday, 19 December 2007 Scrisoare deschisa catre Academia Romana Administrator 2971
Friday, 23 November 2007 O MARE CACEALMA ELECTORALA !!! Administrator 3246
Friday, 16 November 2007 Scrisoare deschisa catre Curtea Constitutionala Administrator 3171
Monday, 05 November 2007 Romania exporta spioni in P.E. !!! Administrator 3068
Monday, 05 November 2007 Comunicat: UDMR-ul si "Noua Descalecare" Administrator 3154
Wednesday, 10 October 2007 Alexandru Sassu trebuie demis imediat de la conducerea SRTV! Administrator 3022
Wednesday, 03 October 2007 APEL CATRE PROPRIETARI: sustineti hotararea noastra de a actiona in judecata statul roman si ANRP! Administrator 3348
Tuesday, 02 October 2007 Proprietarii batjocoriti din nou de autoritati!!! Administrator 2931
Friday, 14 September 2007 Scrisoare deschisa catre CNSAS Administrator 2858
Thursday, 13 September 2007 Forumul Civic a solicitat o intalnire cu Ministrul Economiei si Finantelor Varujan Vosganian Administrator 2040
Monday, 10 September 2007 Comunicat de presa: MEMBRII CNSAS - COMPLICII SECURISTILOR! Administrator 2885
Monday, 10 September 2007 Scrisoare catre Dl. Jose-Manuel Barroso, Presedintele Comisiei Europene Administrator 2933
Friday, 24 August 2007 Apel catre Traian Basescu Administrator 2909
Friday, 17 August 2007 PARLAMENTARII LA ORA ADEVARULUI !! Administrator 2897
Wednesday, 15 August 2007 Scrisoare deschisa catre Mircea Geoana Administrator 2861
Sunday, 05 August 2007 CNSAS ascunde dosarele Inaltilor Ierarhi! Administrator 2955
Friday, 08 June 2007 Raspunsuri primite la adresa inaintata de membrii Forumului la mitingul de protest din 17.05.2007 Administrator 3094
Tuesday, 22 May 2007 Comunicate din data 22.05.2007 Administrator 2807
Thursday, 17 May 2007 Proprietarii romani catre UE Administrator 2177
Thursday, 17 May 2007 Proprietarii catre RNP - ROMSILVA Administrator 2153
Thursday, 17 May 2007 Proprietarii catre Guvernul Romaniei Administrator 2189
Monday, 14 May 2007 MITING, 17.05.2007: Proprietarii, din nou in strada !!! Administrator 2937
Monday, 14 May 2007 Conferinta de presa, 15.05.2007: Proprietarii cer desfiintarea ANRP!!! Administrator 2936
Friday, 20 April 2007 19.04.2007, comunicat de presa: Romania la a doua lovitura de stat Administrator 2845
Wednesday, 28 February 2007 28.02.2007, comunicat de presa: CIUMA ROSIE CONTRAATACA !!! Administrator 2849
Wednesday, 07 February 2007 7.02.2007, comunicat de presa: Iliescu Ion la o noua mineriada!!! Administrator 2828
Thursday, 01 February 2007 1.02.2007, comunicat de presa: Afaceri imobiliare la RA-APPS!!! Administrator 2853
Friday, 19 January 2007 15 ianuarie, comunicat de presa: Un nou macel la Balc Administrator 2861
 
<< Prima pagina < Pagina precedenta 1 Pagina urmatoare > Ultima pagina >>
Rezultate 1 - 30 din 30
Avem 37 vizitatori online